Jak stworzyć ankietę na gotowej grupie respondentów?

ankiety online

Jak stworzyć ankietę online?

 

Stworzenie ankiety online może być prostym zadaniem, jeżeli posiadamy dostęp do programu do ankiet online. Program do ankiet to rozwiązanie pozwalające na realizację badań ankietowych za pomocą ankiet SMS lub zaproszeń e-mail z dedykowanym linkiem do badania. W odróżnieniu od innych rozwiązań udostępniają one kreator tworzenia ankiet, który zawiera gotowe widgety pytań. Za pomocą 2-3 kliknięć stworzysz pytanie badawcze. Jednym z takich rozwiązań jest program do ankiet online SurvGoTM, w którym znajdziesz 20 widgetów pytań, a także gotowe wzorce ankiet. Korzystając z gotowych wzorców ankiet, nie musisz się martwić o poświęcanie czasu na jej tworzenie. Wystarczy, że dostosujesz treść pytań do swoich potrzeb. W programie do ankietyzacji w każdej chwili możesz również sprawdzić podgląd swojej ankiet oraz ją przetestować. Stworzenie ankiety online to nie tylko możliwość przeprowadzenia badania rynkowe czy marketingowego, ale także możliwość badania satysfakcji klientów. Za pomocą predefiniowanych wskaźników (np. NPS) zweryfikujesz lojalność swoich klientów oraz chęć polecania Twoich produktów. Dobrze analizując wyniki badania, uzyskasz również możliwość wprowadzenia działań naprawczych, które pozwolą zwiększyć Twoją sprzedaż oraz zadowolenie klientów.

 

Uzyskaj dostęp do ogólnopolskiej reprezentatywnej próby badawczej

 

Program do ankiet online to dostęp do jednego z największych paneli konsumenckich w Polsce. Zrealizuj badania ankietowe na dużej liczbie respondentów z gwarancją reprezentatywności próby. W ramach usługi możesz określić także charakterystykę respondentów, np. płeć i wiek. Cały proces realizacji badania w panelu konsumenckim jest prosty i w pełni zautomatyzowany. Od stworzenia ankiety w intuicyjnym kreatorze ankiet, po zlecenie badania w panelu konsumenckim. To ty decydujesz komu i ilu osobom wyślesz swoje badanie, płacą tylko za tą część badania, która została zrealizowana. W SurvGoTM zrealizujesz badanie ankietowe nawet w 24 godziny! Cały czas podczas trwania badania możesz śledzić wyniki w czasie rzeczywistym, korzystając z rozbudowanych statystyk badania. Pozwalają one na sprawdzenie m.in. rozkładu odpowiedzi, czy krzyżowania pytań. W aplikacji uzyskasz również dostęp do bazy odpowiedzi i jej przeglądu. Żeby ułatwić Ci analizę wyników, udostępniamy również opcję zautomatyzowanych raportów badawczych. Dostępne raporty w edytowalnym formacie MS Word umożliwią Ci stworzenie profesjonalnego raportu badawczego. Zawiera on tabele wynikowe, wykresy (z możliwością wyboru typu) oraz spis treści.  Dostęp do panelu konsumenckiego to możliwość:

 • Samodzielnego prowadzenia badań ankietowych na gotowej grupie respondentów;
 • Możliwość realizacji badań rynkowych na grupie docelowej w panelu konsumenckim – ponad 50 tysięcy panelistów;
 • Dobór charakterystyki próby badawczej (np. płeć, wiek);
 • Ekspresowa realizacja badania ankietowego;
 • Niższe koszty realizacji badania w porównaniu do innych metod badawczych;
 • Automatyczne zamknięcie badania po zgromadzeniu odpowiedniej liczby ankiet;
 • Szybka analiza wyników dzięki rozbudowanym statystykom.

 

Dlaczego warto korzystać z programu do ankiet online?

 

Realizacja badań ankietowych w programie do ankiet online to możliwość ekspresowej realizacji badań w konkurencyjnej cenie. Skorzystaj z intuicyjnego kreatora ankiet, który pozwoli Ci opracować ankietę w zaledwie kilka minut. Korzystając z naszego programu SurvGoTM uzyskasz dostęp do:

 • Kreatora ankiet z gotowymi wzorami ankiet i wskaźników (np. NPS);
 • Wielu możliwości realizacji badań ankietowych (m.in. ankiety SMS, ankiety online (zaproszenia e-mail lub dedykowany link));
 • Personalizacji treści i wyglądu graficznego kwestionariuszy ankiet i zaproszeń do nich;
 • Możliwości badania satysfakcji klientów;
 • Realizacji badań ankietowych w panelu konsumenckim;
 • Prowadzeniu dedykowanych badań Click Tracking (badania materiałów wizualnych i reakcji respondentów na nie);
 • Rozbudowanego modułu statystyk;
 • Tworzenia analizy próby oraz logiki pytań;
 • Możliwość prowadzenia kampanii badawczych (badań cyklicznych);
 • Możliwość wyboru sposobu prezentacji danych wynikowych.
   

Program do ankiet online możesz wykorzystać do prowadzenia badań m.in. rynkowych, opinii, satysfakcji klienta, marketingowych, satysfakcji pacjentów, jakości usług, czy standardów obsługi. Nikt nie lubi kupować kota w worku, dlatego przed wyborem programu do ankiet online warto go przetestować i zweryfikować dostępne funkcje względem naszych potrzeb. W SurvGoTM zyskasz darmowy 14 – dniowy dostęp do serwisu, który pozwoli Ci na sprawdzenie rozwiązania przed kupnem. Zarejestruj się i stwórz swoją pierwszą ankietę!

 

 

Załóż darmowe konto

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy aplikacja SurvGo™ jest trudna w obsłudze?

BioStat® stworzył w taki sposób aplikację, aby była ona jak najbardziej przyjazna i intuicyjna w obsłudze dla każdego użytkownika, bez względu na jego poziom informatycznych zdolności. 

Z jakimi kosztami należy się liczyć, decydując się na aplikację do ankietyzacji SurvGo™?

Decydując się na aplikację SurvGo™ mamy do wyboru 4 plany, które adekwatnie do rosnącej ceny zwiększają np. ilość ankiet do przeprowadzenia i dostęp do większej liczby respondentów. Więcej informacji na stronie https://www.survgo.com/cennik.

Dlaczego korzystanie z aplikacji do ankietyzacji SurvGo™ się opłaca?

Korzystanie z programów do ankiet online jest wygodne i łatwe, umożliwiając szybkie tworzenie, rozsyłanie i analizę ankiet, co przyspiesza proces badawczy i ułatwia zebranie danych od respondentów.

English version
Badania ankietowe od 4 zł