Program do ankiet - Aplikacja do badań online SurvGo™

ankiety online

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą samodzielnej możliwości realizacji badań ankietowych w intuicyjnym systemie online.
 

Program do ankiet online - stworzony przez Centrum Badawczo-Rozwojowe

Program do błyskawicznej ankietyzacji online SurvGo™, to możliwość tworzenia rozbudowanych kwestionariuszy ankiet. Proces realizacji badań ankietowych przebiega od fazy projektu, aż po analizę zebranego materiału badawczego. Program do ankiet umożliwia samodzielną budowę kwestionariuszy. Proste w obsłudze moduły użytkownika zapewniają kompleksowe przeprowadzenie badań opinii klientów. Sprawdź, jak możesz rozwinąć sektor marketingu w swoim przedsiębiorstwie dzięki rozwiązaniom SurvGo™.
 

Rozbudowany system ankietyzacji – istotne funkcje

Program do ankiet daje sposobność tworzenia formularzy i zarządzania badaniem na różne sposoby. Jest to możliwe ze względu na kluczowe komponenty SurvGo™:

 • Kreator badania – dzięki niemu można szybko stworzyć kwestionariusze badań. Zawiera w sobie również wzory ankiet i wskaźników, które można dostosować do celu i tematyki badawczej. W kreatorze jest możliwość wyboru szablonów graficznych dla badania. Każdy dobierze formę i stylistykę ankiety do swoich potrzeb.
 • Próba badawcza – dobór odpowiednich respondentów do badań (klientów lub konsumentów) jest jednym z najważniejszych etapów badań. Ten moduł pozwoli dokładnie scharakteryzować respondentów, którzy będą docelową grupą badawczą.
 • Program do ankiet online ułatwia proces ankietyzacji dzięki kilku sposobom wysyłania zaproszeń do badania: SMS, poprzez wiadomość e-mail oraz umieszczając dedykowany link na portalu społecznościowym.
 • Analizy oraz raporty: w tym segmencie użytkownik programu do ankiet może kontrolować statystyki z badań, porównywać wyniki z ankietyzacji cyklicznej. Zautomatyzowany raport badań można eksportować do formatu DOCX, samą bazę odpowiedzi z badań użytkownik otrzyma w postaci plików XLSX lub CVS. Monitorowanie wybranych wskaźników przez użytkownika to kolejna zaleta programu do ankiet.
 • Dostęp do respondentów z całej Polski, dzięki kompatybilności programu z panelem badanie-opinii.pl. Użytkownicy zarejestrowani na ogólnopolskiej witrynie, to ponad 100 000 różnych osób o odmiennych charakterach, dokonujący różnych wyborów i posiadający odmienne doświadczenie zakupowe. Dzięki panelowi badanie-opinii.pl dotrzesz do najbardziej interesującej Cię grupy konsumentów, dowiesz się jak postrzega Twoje produkty i usługi oraz jakie są jej oczekiwania i potrzeby.
   

System szybkiej ankietyzacji SurvGo™

Dzięki możliwości błyskawicznej ankietyzacji przedsiębiorstwo ma możliwość przeprowadzenia rzetelnych badań w zakresie:

 • wizerunku przedsiębiorstwa,
 • badań znajomości marki,
 • pomiarów elastyczności cenowej produktów i usług oferowanych klientom,
 • oceny materiałów promocyjnych i reklamowych,
 • zapoznania się ze zwyczajami konsumenckimi, potrzebami i oczekiwaniami.
   

Program do ankiet online – perspektywa nowoczesnych badań Click Tracking

Materiały wizualne wywołują u konsumentów i klientów określone reakcje. Aby je poznać warto przeprowadzić badania przy pomocy nowoczesnej metody Click Tracking, czyli możliwości identyfikacji kliknięć na obszar graficzny (np. reklamy w witrynie internetowej) przedstawiany respondentom oraz ich rozproszenie. W SurvGo™ można w pełni wykorzystać możliwości tego rodzaju badania ankietowe i sprawdzić skuteczność reklam umieszczanych na stronach internetowych, które przyciągają uwagę odbiorców.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie są formy przeprowadzania ankiet?

Najczęstszą formą wybieraną przez klientów BioStat® jest opcja ankiet online, dzięki jej prostocie i szybkiemu dostępowi do dużej ilości respondentów. Zaproszenia do ankiet mogą być również wysłane w formie wiadomości SMS, a także jako tradycyjne papierowe ankiety np. wystawione w strategicznym miejscu w firmie.  

Jak skorzystać z aplikacji do ankietyzacji?

Wystarczy odwiedzić stronę https://www.survgo.com/ i założyć konto, aby otrzymać dostęp do kreatora ankiet online.

Skąd wiem, że moja ankieta dotrze do odpowiednich respondentów?

Twórca ankiety samodzielnie zaznacza jaka grupa docelowa go interesuje, dzięki temu jego ankieta trafi do osób o takim profilu, na jakim mu zależy.

English version
Badania ankietowe od 4 zł