Badanie opinii

Badanie opinii

Badanie Opinii to autorski internetowy panel konsumencki firmy BioStat®. Serwis powstał z myślą o umożliwianiu realizacji badań internetowych w sposób rzetelny, błyskawiczny i niewymagający wysokich nakładów finansowych. Obecnie panel Badanie Opinii zrzesza już tysiące polskich konsumentów i klientów firm z różnych branż, z których każdy został szczegółowo sprofilowany - dzięki tak rozbudowanej bazie nabywców różnorodnych produktów i usług oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań programistycznych, panel pozwala sprawnie i szybko realizować m.in. powtarzalne badania preferencji i zwyczajów konsumenckich czy rozpoznawalności i postrzegania marek.

 

 

Nasi Paneliści

 

Konsumenci zarejestrowani w panelu Badanie-Opinii.pl to osoby:

 • wiarygodne - poprawność danych profilowych Panelistów oraz unikalność ich adresów e-mail podlega weryfikacji;
 • zaangażowane w udział w badaniu- zaproszenia do wypełnienia ankiety wysyłane są jedynie do tych Panelistów, którzy dysponują pożądanymi cechami profilowymi i są zainteresowani tematyką badań;
 • kreatywne - odpowiedzi na pytania otwarte poddawane są analizie i ocenie, co pozwala nam doceniać Panelistów wyrażających swoje opinie w sposób nietuzinkowy;
 • zróżnicowane - ujęci w panelu konsumenci wyróżniają się pod względem cech społeczno-demograficznych i osobowościowych, a także swoim stylem życia czy konsumenckimi nawykami i zwyczajami;
 • zaznajomione z najnowszymi technologiami - nasi Paneliści używają na co dzień nie tylko komputer osobisty, ale również urządzenie mobilne (smartfony, tablety).

 

 

Opinion Research

 

 

Co obejmuje produkt i dlaczego warto?

 

Nasza oferta w zakresie panelowego badania opinii pozwala na:

 • badanie znajomości i wizerunku marek;
 • ocenę materiałów i haseł reklamowych;
 • poznanie zwyczajów zakupowych;
 • badanie elastyczności cenowej;
 • poznanie przyczyn kryzysu marki;
 • badanie koncepcji produktów oraz opakowań;
 • realizację sondaży społecznych i politycznych.

 

 

Ponad 17-letnie doświadczenie badawcze, funkcjonalność naszego autorskiego panelu konsumenckiego oraz rozbudowana i stale poszerzana baza Panelistów sprawiają, że nasza oferta badań ankietowych zapewni Państwu:

 • błyskawiczny czas realizacji badania - nawet do siedmiu dni;
 • niskie koszty prowadzenia badań;
 • możliwość objęcia badaniem ściśle określonej grupy respondentów;
 • gwarancję reprezentatywności próby badawczej;
 • możliwość stosowania w ankietach pytań różnego rodzaju (otwarte/zamknięte/z rotacyjną kafeterią) oraz elementów audiowizualnych;
 • możliwość automatycznej generacji raportów badawczych;
 • monitoring przebiegu badania pod względem wykonania próby badawczej;
 • wsparcie Helpdesk ze strony działu merytorycznego oraz IT.
Sprawdź koszt badania ankietowego
- +
- +
Koszt badania:
*Podana cena w netto, należy doliczyć VAT 23%.
Dobierz respondentów z panelu konsumenckiego
– realizuj badania ekspresowo!
Zyskaj 5% rabatu na badanie!
Stwórz badanie ankietowe w panelu konsumenckim
na gotowej bazie respondentów!
panel5
załóż konto Załóż konto już dziś
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie badania można przeprowadzić w panelu konsumenckim?

W naszym panelu zrealizujesz prawie każdym typ badania ankietowego. Możesz zrealizować zarówno badania opinii, badania społeczne, badania marketingowe, jak i badania rynku. Dzięki dostępowi do bazy ponad 200 tys. konsumentów w SurvGo™ zrealizujesz bardzo szybko każdy z powyższych typów badań nawet w ciągu paru godzin! 

Jak poznam wyniki z przeprowadzonego badania?
Wyniki z realizowanego badania możesz poznać już w trakcie jego trwania, jeśli realizujesz je samodzielnie w programie do ankiet online SurvGo™. W programie znajdziesz możliwość pobrania bazy odpowiedzi, raportu z zestawieniami w formie pliku MS Word oraz w samym systemie uzyskasz dostęp do rozkładu odpowiedzi i krzyżowania pytań.
Dlaczego warto przeprowadzić badanie marketingowe online?
Badanie marketingowe to okazja, aby poznać preferencje zakupowe oraz opinie swoich klientów. Umożliwia to poprawienie pozycji firmy lub marki na rynku, a także zweryfikowanie, którzy klienci są najbardziej dochodowi dla firmy. Na tej podstawie możesz zbudować skuteczną strategię marketingową. Co ważne, badanie realizowane w formie online pozwala na jego ekspresowe przeprowadzenie oraz poznanie wyników badania jeszcze w czasie jego trwania.
Na jakiej grupie respondentów można przeprowadzić badanie ankietowe?
Badanie ankietowe możesz zrealizować pośród ponad 150 tys. respondentów. Możesz precyzyjnie wskazać również ich poszczególne segmenty, np. proporcje płci i wieku.
Jaką mam gwarancję, że udzielane odpowiedzi przez ankietowanych będą wiarygodne?
Wiarygodność badań oparta jest na kilku elementach. Po pierwsze, to klient na etapie zlecenia badania szczegółowo może określić grupę, na której ma być przeprowadzone badanie. Po drugie, przez cały czas nasze systemy i eksperci monitorują rzetelność udzielanych odpowiedzi, dbając oto, aby były one zgodne z założoną metodologią. Realizujemy badania ankietowe od ponad 16 lat, gwarantując wiarygodność naszych projektów badawczych.
English version
Badania ankietowe od 4 zł