O nas

EKSPERCI
BADAŃ RYNKOWYCH
BioStat® to innowacyjna agencja badawcza i analityczna. Od lat z powodzeniem zajmujemy się zagadnieniem praktycznego zastosowania badań rynkowych w biznesie. Posiadamy status Centrum Badawczo-Rozwojowego.
Badania rynku Badania rynku
16
lat
21
autorskich aplikacji i systemów/platform
36
ekspertów
80
firm o zasięgu międzynarodowym
500
przygotowanych publikacji
2000
zrealizowanych badań
Badania rynku

 

 

 

Biostat posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego nadany przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii.

Stanowimy interdyscyplinarny zespół badawczy, w skład którego wchodzą doświadczeni badacze i analitycy, statystycy oraz data managerowie - posiadamy wieloletnie doświadczenie naukowe oraz biznesowe, które pozwalają nam skutecznie implikować metody analizy danych w projektach komercyjnych i badawczo-rozwojowych. 

 

 

 

 

 

Co nas wyróżnia?

 

 

Nasz zespół wyróżnia równoległe doświadczenie biznesowe i naukowe, dające gwarancję perfekcyjnej znajomości nowoczesnych modeli oraz ich praktycznych zastosowań. Jesteśmy autorami wielu publikacji naukowych z zakresu wykorzystania nowatorskich metod analizy i eksploracji danych w różnych dziedzinach wiedzy. Nasze analizy rynku  opieramy na sprawdzonych metodach i algorytmach. Na życzenie Klienta budujemy również modele niestandardowe.

 

Analizy rynku i badania marketingowe prowadzone już od 17 lat przez firmę BioStat® to gwarancja sukcesu! 

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy Biostat posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego?

Tak, już od kilku lat możemy pochwalić się statusem Centrum Badawczo-Rozwojowego, co pozwala naszym klienta korzystać z ulgi B+R.

Jakie zalety ma skorzystanie z usług Centrum Badawczo-Rozwojowego Biostat?

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu badań, doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Dodatkowo korzystając z naszych usług możesz skorzystać z ulgi B+R.

English version
Badania ankietowe od 4 zł