Badania ankietowe

Skorzystaj z gotowej bazy respondentów new

Skorzystaj z kreatora ankiet i przygotuj badanie ankietowe w kilka minut! Do Twojej dyspozycji udostępniamy jeden z największych paneli konsumenckich w Polsce. Badanie ankietowe zrealizujesz w 3 prostych krokach.
Twórz ankietę
Twórz ankietę
Dobierz próbę
Dobierz próbę
Analizuj wyniki
Analizuj wyniki

Intuicyjny kreator ankiet

Uzyskaj dostęp do ponad 20 rodzajów pytań oraz predefiniowanych wskaźników (np. NPS)! Kreator ankiet to narzędzie, pozwalające zbudować kwestionariusz ankiety w kilka minut. Dzięki zastosowaniu technologii Drag&Drop pytania możesz swobodnie przenosić pomiędzy stronami lub zmieniać ich kolejność. Ustawienia pytań i tworzenie logiki ankiety to zaledwie kilka kliknięć. W kreatorze dodasz również warunki badania, czy przeprowadzisz badania typu Click Tracking. Kreator to dostęp do m.in. wskaźników NPS, listy wyboru, pytania rankingowe, czy pytania macierzowe.

Wyślij zaproszenia lub skorzystaj
gotowej bazy respondentów

Ankiety SMS
Ankiety SMS – to doskonała możliwość szybkiego kontaktu z swoimi klientami oraz uzyskania dostępu do osób do których nie posiada się adresu e-mail. Dzięki możliwości szybkiego kontaktu i wysokiemu response rate-u metody, jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla badań satysfakcji klientów czy badania jakość obsługi klienta.
Ankiety online

Ankiety online - to możliwość wysyłki zaproszeń do ankiety poprzez wiadomość e-mail. Możesz personalizować zarówno szablony graficzne ankiet, jak i treść zaproszeń maili. Jest najczęściej wykorzystywaną metodą i pozwala na udział dużej liczby respondentów przy jednocześnie niskiej cenie przeprowadzenia badania.

Gotowa baza respondentów

Gotowa baza respondentów - program do ankiet online to możliwość realizacji badania ankietowanego w jednym z największych paneli konsumenckich w Polsce. W ramach usługi możesz precyzyjnie określić również charakterystykę respondentów, m.in. w ujęciu na płeć czy wiek. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany, od momentu zlecenia badania, po automatyczne zamykanie badań po zgromadzeniu odpowiedniej liczby ankiet. To ty decydujesz komu i ilu osobom wyślesz swoje badanie, płacąc tylko za tą część badania która została zrealizowana. Zrealizuj badanie ankietowe już w 24h!

Sprawdź koszt badania ankietowego
- +
- +
Koszt badania:
*Podana cena w netto, należy doliczyć VAT 23%.

Skorzystaj z gotowej bazy ponad 200 tys. respondentów naszego Panelu!

Zyskaj 5% rabatu na badanie!
Stwórz badanie ankietowe w panelu konsumenckim
na gotowej bazie respondentów!
panel5
załóż konto Załóż konto już dziś
Rozbudowane statystyki i wyniki

W aplikacji uzyskasz dostęp do wyników w czasie rzeczywistym, wraz z możliwością ich wygenerowania do zautomatyzowanego raportu badawczego. W którym spersonalizujesz sposób jego wyświetlania (np. wykresy dla poszczególnych pytań). Rozbudowane statystyki pozwolą Ci na zobaczenie rozkładu odpowiedzi, krzyżowania pytań, czy statystyk z przebiegu samego badania. Kreator umożliwia również export bazy oraz dostęp do przeglądu odpowiedzi.

Szerokie zastosowanie.

 • Badania marki
 • Badania opinii
 • Badania satysfakcji klientów
 • Badania satysfakcji pracowników
 • Badania rynku
 • Badania marketingowe

 

Usługi dodatkowe.

System do realizacji ankiet online SurvGo został stworzony w odpowiedzi na oczekiwania klientów, którzy szukali kompleksowego rozwiązania pozwalającego na samodzielną realizację badań. Dzięki samodzielnej obsłudze badań i automatyzacji ankiety w SurvGo przeprowadza się ekspresowo a ich koszt jest minimalny.  Pomimo, że SurvGo zostało zaprojektowane do samodzielnej realizacji nasi specjaliści są do dyspozycji klientów oferując opcje dodatkowe takie jak:

 • Kodowanie ankiety ->  Posiadasz własne narzędzie badawcze ale masz problem z jego zakodowaniem? Nasi eksperci pomogą Ci zakodować ankietę w systemie.
 • Konsultacja merytoryczna ankiety -> Specjaliści ds. badań w razie potrzeby skonsultują merytoryczną treść Twojej ankiety
 • Weryfikacja odpowiedzi otwartych -> Jeśli Twoja ankieta zawiera pytania otwarte możesz skorzystać z pomocy przy weryfikacji i grupowaniu odpowiedzi respondentów.
 • Opracowanie obliczeń statystycznych -> Nasz program posiada wbudowaną możliwość generowania wykresów, krzyżowania pytań i tworzenia uproszczonego raportu. Jeżeli jednak potrzebujesz specjalistycznych obliczeń statystycznych z testami możesz zamówić obliczenia naszych statystyków.
 • Opracowanie dedykowanego raportu badawczego -> Nasi specjaliści mogą zinterpretować i przygotować raport z Twojego badania w postaci prezentacji w Power Poincie lub Wordzie.

 

Potrzebujesz skorzystać z naszych dodatkowych opcji? Potrzebujesz indywidualnego podejścia do swojego badania? Skontaktuj się z nami!

Zalety ankiet online.

Ankiety online stanowią niezwykle efektywne narzędzie w dzisiejszym świecie cyfrowym, oferując liczne korzyści zarówno dla twórców ankiet, jak i respondentów. Największymi zaletami korzystania z ankiet online jest:

 

Szeroki zasięg i dostępność: Jedną z najważniejszych zalet ankiet online jest ich zdolność do dotarcia do szerokiej i zróżnicowanej grupy respondentów w całej Polsce. Dzięki dostępowi do Internetu, ankiety online mogą być wypełniane przez osoby z różnych regionów i grup wiekowych. To umożliwia twórcom ankiet uzyskanie bardziej zróżnicowanych i reprezentatywnych danych, co prowadzi do lepszej analizy i wniosków.

 

Szybkość i efektywność: Przeprowadzanie ankiet online jest znacznie szybsze i bardziej efektywne w porównaniu do tradycyjnych metod telefonicznych lub papierowych. Wystarczy stworzyć kwestionariusz, udostępnić go i zacząć zbierać odpowiedzi. To umożliwia oszczędność czasu, a także pozwala na bieżąco monitorować postępy i wyniki. Ponadto, analiza danych jest ułatwiona dzięki narzędziom online do automatycznej agregacji i wizualizacji wyników, co umożliwia szybkie zrozumienie trendów i wzorców.

 

Personalizacja i interaktywność: Ankiety online pozwalają na większą interaktywność i personalizację w porównaniu do tradycyjnych metod telefonicznych i papierowych. Twórcy ankiet mogą wykorzystać różnorodne formaty pytań, takie jak skalowanie lub odpowiedzi wielokrotne, a także mogą dynamicznie dostosować treści w zależności od odpowiedzi respondentów. Ponadto dzięki użyciu ankiet online respondenci mogą zostać zapytane o grafiki czy filmy wideo. To sprawia, że doświadczenie wypełniania ankiety staje się bardziej interesujące i angażujące, co zwiększa prawdopodobieństwo uzyskania dokładniejszych i szczerych odpowiedzi.

Sprawdź, jakie korzyści mogą przynieść Ci badania w SurvGo.
Posiadamy dużo informacji na temat naszych panelistów, zobacz jakie to otwiera przed Tobą możliwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
PDF PANELBOOK_2023.pdf download
Szerokie zastosowanie
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy BioStat® oferuje również pomoc w przygotowaniu kwestionariuszy ankietowych?

Tak, BioStat® oferuje również pomoc w przygotowaniu kwestionariuszy ankietowych, w tym dobór pytań, formy prezentacji pytań oraz doboru odpowiednich technik badawczych.

 

W jaki sposób przeprowadzane są badania ankietowe?

Badania ankietowe mogą być przeprowadzane w różny sposób, w tym drogą elektroniczną, telefoniczną lub tradycyjną (np. na papierze). Wszystko zależy od potrzeb i preferencji zleceniodawcy, z którym zespół uzgadnia wszystko przed rozpoczęciem badań.

Jakie rodzaje badań ankietowych ma w ofercie BioStat®?

BioStat® oferuje badania ankietowe kierowane do różnych grup docelowych, m.in.: badania konsumenckie, badania satysfakcji klientów, badania pracowników, badania rynku i wiele innych.

English version
Badania ankietowe od 4 zł