Lekarze online Halodoctor.pl - nowa aplikacja Biostat

 

haloDoctor - nowa usługa telemedyczna łączy pacjenta z lekarzem

 

CBR Biostat zbudował i uruchomił nową platformę usług telemedycznych „haloDoctor” dla lekarze i pacjentów. Platforma pozwala na realizację wizyt online i wnosi szerego ułatwień dla lekarzy takich jak automatyczne płatności PayU, eRecepty czy pelną integrację z programem gabinetowym.  To pionierskie rozwiązanie, które łączy online pacjentów oraz lekarzy i specjalistów. Internetowy serwis haloDoctor umożliwia osobom poszukującym porad lekarzy i konsultacji z lekarzem online dotarcie bezpośrednio do lekarza specjalisty – bez kolejek, o umówionej godzinie bez konieczności przesiadywania w poczekalni.

lekarze online halodoctor

Konsultacje telemedyczne z lekarzem rodzinnym

 

Wprowadzenie medycyny na wyższy poziom za pomocą wdrożenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej umożliwiło poszerzenie usług lekarzy o porady online. Obecnie wielu specjalistów realizuje e-Wizyty oraz prowadzi dokumentacje medyczną online.

 

Pacjent i lekarz w Internecie

 

Poza poradami u specjalistów, nasza platforma oferuje także konsultacje telemedyczne z lekarzem rodzinnym. Dzięki najnowszym rozwiązaniom sieciowym podczas konsultacji telemedycznej pacjent może otrzymać poradę, a także informację jak będzie wyglądał dalszy proces leczenia. Umożliwia to błyskawiczny kontakt  na poziomie lekarz-pacjent oraz wstępną diagnozę problemu zdrowotnego.

 

Co może robić lekarz podczas konsultacji zdalnej

 

Podczas konsultacji telemedycznej lekarz rodzinny ma wiele możliwości w ramach, których może odpowiednio kierować pacjenta:

 • W trakcie konsultacji lekarz ma możliwość wysłać e-Receptę, e-Zwolnienie, e-Skierowanie do specjalisty oraz formularz wizyty pacjentowi wymagającemu wizyty osobistej,
 • Specjalista może przeanalizować wyniki badań i udostępnić je pacjentowi,
 • Pacjent na bieżąco ma dostęp do swojej kartoteki wizyt i badań.

 

Kartoteka medyczna pacjenta

 

Podczas konsultacji telemedycznej z lekarzem rodzinnym oraz specjalistą jest prowadzona kartoteka oparta o Elektroniczną Dokumentację Medyczną. Lekarz potrafi uzupełnić wszystkie istotne informacje, dotyczące:

 • aktualnego stanu zdrowia pacjenta,
 • przebytych chorób,
 • wykonywanych badań i zabiegów medycznych,
 • wystawionych e-Recept, e-Zwolnień i e-Skierowań,
 • zaświadczeń i pobytów w szpitalu.

 

Współpraca lekarzy i pacjentów

 

Porady online to podstawa do zachowania wysokiej jakości usług medycznych podczas współpracy lekarzy i pacjentów. Konsultacje telemedyczne z lekarzem rodzinnym są nowoczesną metodą konsultacji medycznych, a wsparcie ze strony nowoczesnych narzędzi przychodzi z pomocą osobom:

 • które nie mogą szybko dostać się do specjalisty, a lekarz przyjmuje z dala od ich miejsca zamieszkania,
 • chcą szybko skorzystać z porady specjalisty w trakcie weekendu bądź późnym popołudniem/wieczorem,
 • są poza granicami kraju i potrzebują konsultacji z polskim lekarzem,
 • chcą na bieżąco mieć pod kontrolą swój stan zdrowia.

 

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z haloDoctor?

Główne korzyści korzystania z usług lekarza online to wygoda i oszczędność czasu, możliwość skonsultowania się z lekarzem bez wychodzenia z domu, szybki dostęp do porady medycznej oraz potencjalne zmniejszenie kosztów związanych z wizytami lekarskimi.

Ile czeka się na wizytę na platformie haloDoctor?

W wielu przypadkach konsultacja jest możliwa już w kilka minut po wejściu na stronę. Z racji posiadania dużej bazy lekarzy, pacjenci mogą zostać skonsultowani wręcz od ręki.

Co mogę skonsultować na haloDoctor?

Typowe przypadki, w których ludzie korzystają z usług lekarza online, to m.in. konsultacje dotyczące chorób układu oddechowego, infekcji, skóry, zdrowia psychicznego, poradnictwo dietetyczne. Lekarz online może również w uzasadnionych przypadkach wystawić e-Receptę na leki, lub e-Skierowanie do innego specjalisty, czy e-Zwolnienie z powodu choroby lub urazu.

English version
Badania ankietowe od 4 zł